KOLPING
WYBIERZ CENTRUM
ZESPÓŁ

Skład zespołu projektowego wraz z przydzieloną funkcją oraz danymi kontaktowymi.

 

Imię i nazwisko Rola w projekcie Centrum Neumer telefonu Adres e-mail
Anna Wilk Kierownik projektu Kraków 12 418 77 67 awilk@kolping.pl
Barbara Borejszo Trener zatrudnienia wspieranego Kraków 12 418 77 74 bborejszo@kolping.pl
Paulina Ciupek Doradca cyfrowy Kraków 12 418 77 89 pciupek@kolping.pl
Anna Olsińska Pośrednik pracy Kraków 12 418 77 64 aolsinska@kolping.pl
Marta Pieczątka Pośrednik pracy Kraków 12 418 77 67 mpieczatka@kolping.pl
Pavlo Khmara Doradca cyfrowy Kraków 12 418 77 75 pkhmara@kolping.pl
Agnieszka Plichta Doradca Klienta Brzesko 12 418 77 81 aplichta@kolping.pl
Grażyna Rzepka-Płachta Pośrednik pracy Brzesko 12 418 77 81 gplachta@kolping.pl
Joanna Wojnowicz-Wojdak Doradca Klienta Brzesko 12 418 77 81 jwojdak@kolping.pl
Marta Janowiak Doradca Klienta Oświęcim 12 418 77 82 mjanowiak@kolping.pl
Urszula Trojańska Pośrednik pracy Oświęcim 12 418 77 82 utrojanska@kolping.pl
Ewa Babik Pośrednik pracy/ Doradca cyfrowy Oświęcim/ Wadowice 12 418 77 82 ebabik@kolping.pl
Magdalena Barycz-Kobylańska Doradca Klienta Wadowice 12 418 77 83 mbaryczkobylanska@ kolping.pl
Mariusz Jasiołek Pośrednik pracy Wadowice 12 418 77 83 mjasiolek@kolping.pl